The Voice of Poland 3

Maria Peszek nie zasiądzie w jury „The Voice”

Maria Peszek | fot. AKPA

Maria Peszek zdementowała plotki na temat swojego występu w roli jurorki w kolejnej edycji muzycznego show „The Voice of Poland”.

Maria Peszek | fot. AKPA
Maria Peszek | fot. AKPA

Autorka singla „Ludzie psy” – Maria Peszek, postanowiła stanowczo uciąć spekulacje na temat swojego udziału w „The Voice of Poland”. Artystka potwierdziła fakt otrzymania propozycji udziału w programie, jednocześnie zapewniając, że nie zobaczymy jej na ekranach w telewizyjnym show TVP2.

– Kilka tygodni temu produkcja programu „The Voice of Poland” zwróciła się z propozycją udziału Marii Peszek w najbliższej edycji programu, ale otrzymała odpowiedź odmowną – czytamy na oficjalnym profilu piosenkarki na Facebooku. – Maria ma inne plany artystyczne tej jesieni i nie bierze pod uwagę udziału w programie. Wszelkie doniesienia dotyczące możliwości udziału Marii w programie „The Voice of Poland” są nieprawdziwe – dowiadujemy się z oświadczenia.

Aktualnie Maria Peszek wciąż koncertuje w całej Polsce, promując wydany jesienią ubiegłego roku album „Jezus Maria Peszek”.

Spekulacje na temat występu Peszek w trzeciej edycji talent show „The Voice of Poland” pojawiły się, gdy swoje odejście z programu potwierdziła Justyna Steczkowska. Wśród potencjalnych kandydatek do jurorskiego fotela media wymieniały obok Marii Peszek m.in. Edytę Górniak.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł