Bitwa o dom

Kinga Rusin poprowadzi finał „Bitwy o dom”. Powstanie druga edycja

Logo programu Bitwa o dom

Kinga Rusin będzie gospodynią finałowego odcinka „Bitwy o dom”, który TVN pokaże w najbliższą niedzielę. Program nadawany będzie na żywo z podwarszawskiego osiedla, w którym realizowano cały program. Zapadła również decyzja, że powstanie drugi sezon reality show.

Logo programu Bitwa o dom
Logo programu Bitwa o dom

W finale „Bitwy o dom” o zwycięstwo rywalizować będą trzy rodziny: Piotr Gogolewski z córką Roksaną, Dariusz Fabijańczuk i Marlena Rogowiec z dziećmi oraz Katarzyna i Bartosz Rybińscy z dziećmi. W odcinku finałowym pojawią się też wcześniej wyeliminowani uczestnicy oraz jurorzy – Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski.

Zwycięską drużynę wybiorą widzowie w głosowaniu SMS-owym. Otrzyma ona na własność urządzone przez siebie mieszkanie.

Finałowy odcinek „Bitwy o dom” pokazany zostanie w TVN w niedzielę, 30 czerwca, o godz. 19:55.

Wiadomo już, że powstanie druga edycja reality show. Tym razem program ma zostać przeniesiony z godzin porannych do pasma prime-time. Stacja chce też, aby widowisko było realizowane na osiedlu w większym niż dotychczas mieście (zdjęcia do pierwszego sezonu miały miejsce w Ożarowie Mazowieckim).

Zdecydowano również o zmianie producenta – Miłosza Plocha zastąpi Marta Więch (producentka „Top Model”). Bez zmian pozostanie natomiast jury, w którym zasiądą Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski.

Do 8 lipca producenci „Bitwy o dom” czekają na zgłoszenia widzów zainteresowanych udziałem w drugiej edycji programu. Poszukiwane są osoby, które m.in. nie mają własnego mieszkania i mają pomysł na urządzenie czterech ścian. Zgłosić można się poprzez wysyłanie SMS-a o treści „Bitwa” pod numer 7226.

Producentem wykonawczym „Bitwy o dom” jest firma Golden Media Polska, a sponsorem głównym – JW Construction.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł