Mam Talent! 2, The X Factor

Kasia Popowska pojawiła się na castingu do brytyjskiego „The X Factor”

Katarzyna Popowska | Foto: TVN

Uznana za jedno z objawień programu „Mam Talent” Kasia Popowska próbuje swoich sił w kolejnym konkursie talentów. Tym razem Kasia spróbowała swoich sił w brytyjskim „The X Factor”.

Katarzyna Popowska | Foto: TVN
Katarzyna Popowska | Foto: TVN

23-letnia wokalistka z Łodzi pokazała się szerszej publiczności jesienią 2009 roku w drugiej edycji „Mam Talent”. – Jesteś doskonała, jesteś wspaniała – komentowała Agnieszka Chylińska, zachwycona wykonaniem przeboju „Hallelujah” Leonarda Cohena.

Mimo zachwytów jurorów Kasia Popowska nie znalazła się w gronie półfinalistów. Fani wokalistki zrobili spore zamieszanie, domagając się przywrócenia swojej idolki do programu, jednak protesty nie zostały uwzględnione.

Wcześniej Kasia dała się poznać z wykonywanych przez siebie i publikowanych w YouTube coverów m.in. Robbiego Williamsa, Miley Cyrus, Nicole Scherzinger i Rihanny, które notowały po kilkaset tysięcy odtworzeń.

Po programie pojawiła się informacja o tym, że Popowska przeprowadziła się do Warszawy, podpisała kontrakt i rozpoczyna pracę nad debiutancką płytą. Jej aktywność ograniczyła się jednak tylko do nagrania piosenek na ścieżkę dźwiękową do filmu „Zaplątani” i do projektu „Poland… Why Not”. W 2010 roku wokalistka wystąpiła też na Pikniku Country w Mrągowie.

15 czerwca na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Kasia zamieściła zdjęcie z Manchesteru. To właśnie w tym mieście pojawiła się na castingu do dziesiątej edycji brytyjskiego „The X Factor”. Według nieoficjalnych informacji 23-latka otrzymała cztery głosy na „tak” od jury (Nicole Scherzinger, Gary Barlow, Sharon Osbourne, Louis Walsh).

Emisja programu ruszy jesienią.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł