Ekipa na swoim

Finał „Ekipy na swoim” na żywo z dwóch miast. Szwed i Popielewicz prowadzącymi

Logo programu Ekipa na swoim | fot. Polsat

We wtorek telewizja Polsat pokaże finałowy odcinek programu „Ekipa na swoim”. Finał reality show nadawany będzie na żywo z dwóch miast, a uświetnią go występy gwiazd muzyki.

Logo programu Ekipa na swoim | fot. Polsat
Logo programu Ekipa na swoim | fot. Polsat

W finałowym odcinku o zwycięstwo w programie rywalizować będą drużyna Dartanianów z Kielc oraz skład Barking z Częstochowy. Widzowie w głosowaniu wybiorą zwycięzców, którzy w nagrodę poprowadzą własną piwiarnię – otrzymają w pełni wyposażony lokal na 5 lat.

Finał „Ekipy na swoim” będzie nadawany na żywo z Częstochowy i z Kielc. W obu tych miastach powstaną specjalne sceny, które ustawione będą obok piwiarni prowadzonych przez drużyny. W Częstochowie zagrają m.in. Feel, Video i Loka, natomiast w Kielcach – Rafał Brzozowski, Honorata „Honey” Skarbek, Margaret i Borixon. Dodatkowo podczas programu będą miały miejsce łączenia ze studiem jurorskim, gdzie znajdować się będą Maria Rotkiel, Radosław Majdan i Tomek Cygiert. Gospodarzem finału w Częstochowie będzie Aleksandra Szwed, a w Kielcach – Agnieszka Popielewicz.

Finałowy odcinek „Ekipy na swoim” potrwa godzinę, a Polsat nada go we wtorek, 25 czerwca o godz. 22:00.

Producentem programu na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Rochstar. Sponsorem reality show jest Grupa Żywiec, producent piwa Warka, które jest lokowane w programie.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł