The Voice of Poland 3

„The Voice” wróci już jesienią?

Logo programu The Voice

Firma Rochstar przygotowuje się do realizacji trzeciej edycji muzycznego programu „The Voice of Poland”, który miałby trafić na antenę TVP2 już jesienią.

Logo programu The Voice
Logo programu The Voice

Rochstar na swoim faceboke’owym fanpage’u poinformował, że w sobotę, 8 czerwca, w siedzibie Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17 zostanie zorganizowany casting do „programu telewizyjnego” – donoszą Wirtualne Media.

Nieoficjalnie mówi się, że firma Rinke Royensa pracuje już nad kolejną edycją „The Voice od Poland”. Producent zaprasza na przesłuchanie osoby w wieku powyżej 15. roku życia, a każdy uczestnik castingu musi przygotować dwie piosenki (w tym jedną po polsku).

Alicja Czarnecka-Suls, dyrektor zarządzająca Rochstaru, nie komentuje sprawy kolejnej edycji „The Voice of Poland”. Również biuro prasowe TVP nie wypowiada się ten temat. Ostateczna decyzja zarządu o emisji programu w jesiennej ramówce nie zapadła, nie została też podpisana umowa z producentem.

Jednak po zakończeniu w maju drugiej edycji talent-search show TVP informowała, że jest zadowolona z wyników oglądalności i zastanawia się nad emisją kolejnej edycji jesienią tego roku.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł