Top Model 3

„Top Model 3” – odcinek 10: Ola Krysiak i Joanna Zaremska wyeliminowane

Joanna Zaremska i Ola Krysiak | fot. TVN

We wczorajszym odcinku „Top Model 3” z programem pożegnały się aż dwie uczestniczki – Ola Krysiak oraz Joanna Zaremska. Nie da się ukryć, że właśnie te dwie uczestniczki powodowały najwięcej spięć w domu modelek. Czy teraz skończą się kłótnie w show?

Joanna Zaremska i Ola Krysiak | fot. TVN
Joanna Zaremska i Ola Krysiak | fot. TVN

W środę zobaczyliśmy już 10 odcinek show „Top Model 3”. Tym razem dziewczyny musiały wykonać trzy zadania: z gracją przejść po bieżni, wziąć udział w castingu oraz wystąpić w sesji zdjęciowej w „kosmicznych” butach, które przypominały baletowe pointy.

Casting został zorganizowany przez Anję Rubik i Lucynę Szymańską. Obie kobiety sprawdzały, które dziewczyny mają profesjonalne podejście do modelingu, czy znają się na branży mody i jak się zachowują. Najgorzej wypadła Ola Krysiak, ale mimo to z programem musiała pożegnać się… Ola Krysiak. – No to się pozbyłyście swojej największej rywalki – stwierdziła dziewczyna, odchodząc z show.

Na koniec okazało się, że w tym odcinku odpadnie jeszcze jedna uczestniczka. Padło na Joannę Zaremską.

Przypomnijmy, że Ola Krysiak i Joanna Zaremska nieustannie się kłóciły. Czy dzięki temu, że obie zostały wyeliminowane, teraz w Domu Modelek zrobi się spokojniej?

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł