Tylko Taniec 3

„Tylko Taniec 3” – odcinek 8: Maciej Mołdoch, Bailamos oraz Dzikistyl w finale

Logo programu Tylko Taniec

Za nami drugi półfinał trzeciej edycji programu „Tylko Taniec”. Tym razem zobaczyliśmy występy Agnieszki Lisieckiej, Bailamos, Maćka Małdoach, From The Soul, Szarika i Lolu, Adrianny i Dominika, Erwina Stefaniuka, Funk Rockass Ultimate oraz Dzikistyl.

Logo programu Tylko Taniec
Logo programu Tylko Taniec

Głosami widzów do finału weszli Maciej Mołdoch, Bailamos oraz Dzikistyl.

Podczas swojego występu Maciej Mołdoch otrzymał cztery zielone gwiazdki. – To był tak dojrzały popping. Wszystko wynika ze wszystkiego. Zajebista choreografia. Totalnie rozwala – stwierdził Alan Andersz. – Zmiażdżyłeś mi głowę swoimi poppami. Zapraszam ciebie na lekcję z twoją partnerką – dodał Michał Malitowski.

Bailamos otrzymali jedynie dwie zielone gwiazdki. Dziecięca grupa nie spodobała się żeńskiej części jury. – Jesteście cudni, ale sami przystąpiliście do poważnego show. Mam wrażenie, że dopadła was trema i byliście tak bardzo skupieni, żeby nie pomylić kroków, że to odebrało wam spontaniczność – stwierdziła Joanna Liszowska. – Dla mnie za mało energii jak na półfinał. Całe życie przed wami – skomentowała Ania Jujka.

Dzikistyl zachwycił jurorów, którzy jednogłośnie byli na „tak”. – To było genialne artystycznie – zachwycał się Alan. – Bardzo bym chciała, żeby w tym programie wygrała sztuka, którą pokazujecie. To jest coś na skalę świata – dodała Ania.

[Pudelek]

Poprzedni artykułNastępny artykuł