Survivor 27: Blood vs Water, Survivor 28: Cagayan, The Amazing Race 23, The Amazing Race 24: All-Stars

„The Amazing Race” i „Survivor” z kolejnym edycjami w sezonie 2013/14

Program Survivor traci na oglądalności | fot. CBS

Decyzją stacji CBS „The Amazing Race” oraz „Survivor” zostały oficjalnie przedłużone na kolejny sezon telewizyjny.

Program Survivor traci na oglądalności | fot. CBS
Program Survivor traci na oglądalności | fot. CBS

Oba widowiska doczekają się kolejnych odsłon w sezonie 2013/14. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że telewizja CBS po raz pierwszy w historii nie sprecyzowała dokładnie, ilu edycji „Survivor” mogą spodziewać się widzowie w nadchodzącym sezonie (w trzech oficjalnych informacjach – nota prasowa, wpis na Facebooku oraz na oficjalnej stronie internetowej – nie określono, czy widzowie będą mogli zobaczyć reality show zarówno jesienią 2013 roku jak i wiosną 2014 roku.

Choć prowadzący Jeff Probst ogłosił już, że tego lata stacja wyprodukuje dwie kolejne edycje „Survivor”, to kwestią dyskusyjną pozostaje, czy czasem jedna z edycji nie zostanie wyemitowana w sezonie 2013/14, a druga – w sezonie 2014/15. Komentatorzy wątpią jednak w taki obrót spraw, oczekując dwóch kolejnych edycji w czasie najbliższego sezonu.

Jeśli dotychczasowy harmonogram produkcji i emisji zostanie utrzymany, jesienią tego roku CBS wyemituje „The Amazing Race 23” oraz „Survivor 27”. Z kolei wiosną przyszłego roku na antenie kanału zagoszczą „The Amazing Race 24” i „Survivor 28”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł