Ekipa na swoim

„Ekipa na swoim”: rusza kampania reklamowa piwa Warka i programu reality show

Kadr z kampanii promocyjnej marki Warka | fot. YouTube

Pod hasłem „Ekipa na swoim” rozpoczęła się największa w historii marki kampania reklamowa piwa Warka (Grupy Żywiec).

Kadr z kampanii promocyjnej marki Warka | fot. YouTube
Kadr z kampanii promocyjnej marki Warka | fot. YouTube

Akcję, związaną z programem „Ekipa na swoim” w Polsacie, przygotowały i realizują firmy Just, Men at Work, The Digitals, MediaVest i Roots PR.

Nowa reklama Warki pokazuje grupę przyjaciół, którzy co chwilę wymyślają zabawne akcje: spontaniczne żarty i wypady za miasto. W ten sposób lepiej się poznają i mogą razem spełnić swoje marzenie: otworzyć własny pub.

Warka jest sponsorem reality show „Ekipa na swoim”, który w maju pojawi się na antenie Polsatu. W programie drużyny znajomych będą walczyć o możliwość prowadzenia piwiarni Warki w wybranym mieście (Toruniu, Częstochowie lub Kielcach). Zwycięzcy podpiszą z Grupą Żywiec pięcioletnią umowę franczyzową, a w pakiecie otrzymają wyposażenie i umeblowanie piwiarni oraz wsparcie finansowe i merytoryczne w początkowym okresie.

Kampania reklamowa obejmuje wszystkie media – na czele z telewizją i internetem (m.in. konkurs na facebookowym fanpage’u Warki, w którym każdy będzie mógł opowiedzieć o swoich zwariowanych akcjach z kumplami, a zwycięzcy zorganizują imprezę w wybranej przez siebie piwiarni) – oraz punkty sprzedaży (materiały POS, branding butelek, puszek i opakowań zbiorczych, działania promocyjne).

Kreację reklam ATL przygotowała agencja Just, a materiałów BTL – agencja Men at Work, za działania w Internecie odpowiada agencja The Digitals, za zakup mediów – dom mediowy Mediavest, a za działania public relations – agencja Roots PR.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł