Bitwa o dom

Premiera reality show „Bitwa o dom” już 7 kwietnia

Jurorzy programu Bitwa o dom | fot. TVN

Już 7 kwietnia na antenie TVN zadebiutuje nowy program pt. „Bitwa o dom”, w którym osiem rodzin będzie rywalizować o mieszkanie.

Jurorzy programu Bitwa o dom | fot. TVN
Jurorzy programu Bitwa o dom | fot. TVN

W programie „Bitwa o dom”, na jednym z podwarszawskich osiedli, osiem rodzin będzie projektować, wyposażać i urządzać mieszkania według własnych pomysłów. Widzowie będą mogli śledzić wszystkie etapy prac – od projektowania, przez zakupy, przebudowę, aż po ostateczne dekorowanie wnętrz. Od stanu deweloperskiego po „parapetówkę” – wszystko w ramach określonego czasu i budżetu. Uczestnicy w swoich zmaganiach będą mogli korzystać z pomocy profesjonalistów.

Przebieg prac oceni trójka jurorów, czyli Małgorzata Rozenek – słynna „Perfekcyjna Pani Domu”, Natalia Nguyen – architekt znana z programu „Pan i Pani House”, oraz artysta, projektant i konstruktor – Tomasz Pągowski. Cała trójka będzie pełnić rolę jurorów i prowadzących, oceniając, krytykując, ale też doradzając rodzinom biorącym udział w „Bitwie o dom”.

Zaangażowanie, kreatywność, współpraca, ale i różnice zdań, konflikty w rodzinach, walka z czasem, zwątpienie, brak sił i pomysłów – to wszystko będzie można zobaczyć w kolejnych odcinkach programu. Podczas wielkiego finału na żywo, zwycięzców wybiorą widzowie w głosowaniu SMS-owym. Szczęśliwa rodzina wprowadzi się do swojego wymarzonego mieszkania.

Ponadto architekci oraz inni specjaliści z branży budowlanej będą dzielić się swoją wiedzą i zachęcać do przeprowadzenia zmian we własnych mieszkaniach. Wszyscy, którzy urządzają, remontują bądź zmieniają wystrój swojego domu, znajdą tu cenne porady, które pozwolą im uniknąć wielu błędów.

Program „Bitwa o dom” będzie emitowany od 7 kwietnia na antenie TVN, w niedziele o godz. 10:55.

Format wyprodukuje Golden Media Polska.

Poprzedni artykułNastępny artykuł