Kuchenne rewolucje

Spadła oglądalność „Kuchennych rewolucji”

Logo programu Kuchenne rewolucje | fot. TVN

Siódmy sezon „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler, w porównaniu z emitowanym rok temu piątym sezonem, przyciąga przed ekrany o 490 tys. widzów mniej. Reality show daje stacji TVN drugie miejsce w rynku telewizyjnym.

Logo programu Kuchenne rewolucje | fot. TVN
Logo programu Kuchenne rewolucje | fot. TVN

Trzy pierwsze odcinki siódmej edycji programu (emisja w czwartki o godz. 21:30) śledziło średnio 2,29 mln osób. Przełożyło się to na 16,71 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 20,19 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

W porównaniu z emitowanym w analogicznym okresie piątym sezonem, „Kuchenne rewolucje” straciły 490 tys. widzów. Rok temu pierwsze trzy odcinki programu Magdy Gessler oglądało 2,78 mln widzów, co przełożyło się odpowiednio na 20,63 proc. oraz 25,31 proc. udziału – czytany na łamach serwisu Wirtualne Media.

TVN w czasie emisji premierowych odcinków „Kuchennych rewolucji” zajmuje pozycję wicelidera w rynku telewizyjnym. Na pierwszym miejscu plasuje się TVP1, emitująca w tym czasie „Sprawę dla reportera”, co przekłada się na 20,30 proc. udziału. Za TVN znalazły się Polsat (seriale „Przyjaciółki” i „Na krawędzi”; 15,05 proc.) oraz TVP2 („Dr House”; 7,63 proc.). Z kolei wśród widzów w grupie komercyjnej TVN jest liderem, a na drugim miejscu znajduje się Polsat, zaraz przed TVP1.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł