Top Model

Reżyser pozywa uczestniczkę „Top Model”

Zula Walkowiak | Foto: TVN

Znany polski reżyser toczy wojnę z uczestniczką pierwszej edycji show „Top Model” – Zulą Walkowiak. Mariusz Pujszo przygotował już pisma procesowe.

Zula Walkowiak | Foto: TVN
Zula Walkowiak | Foto: TVN

Kilka miesięcy temu na Facebooku Zula Walkowiak nazwała Mariusza Pujszę „alfonsem” oraz wyznała, że jest on zamieszany w seksaferę. Modelka dwa lata temu została zaproszona przez reżysera do Cannes, gdzie miał on wraz z Jackiem Samojłowiczem robić dziewczynom zdjęcia przy basenie. – Później się zamykali w pokoju i najprawdopodobniej oglądali i wysyłali zdjęcia dziewczyn do klientów – pisała na Facebooku Walkowiak.

Mariusz Pujszo w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium” wyznał, że Zulę Walkowiak podaje do sądu. – Pisma procesowe są gotowe – powiedział reżyser w rozmowie z gazetą. – Nie może być tak, że wolno opluć człowieka, odebrać mu dobre imię tylko po to, by samemu wyjść z niebytu i się wylansować – dodał.

Reżyser wyznał także, że uczestniczkę pierwszej edycji „Top Model” do Cannes zaprosił w charakterze modelki, ale odesłał ją do domu. – Nie potrafiła się zachować – przeklinała, była arogancka i niechlujnie ubrana. Umawialiśmy się, że wszyscy zabiorą stroje wieczorowe, by w nich wystąpić na gali. Ona przyjechała tylko z dresem. Gdy wyszła na spacer po Cannes, próbowała rozbierać się do bielizny na plaży, skakała, wrzeszczała, by wzbudzić zainteresowanie, na co są świadkowie – opowiada Marisz Pujszo.

Ale to nie koniec. Zula Walkowiak podobno ukradła pieniądze innym modelkom. – Po interwencji mojej żony, przyznała się i przeprosiła, ale żadna dziewczyna nie chciała już z nią dzielić pokoju. Z obawy, by czegoś nie zabrała z willi, gdzie mieszkała nasza ekipa – a były tam cenne bibeloty, dzieła sztuki – żona zdecydowała, że trzeba odstawić ją do Polski. Dostała bilet i moja asystentka odwiozła ją na dworzec. Na pożegnanie usłyszałem, że ona jeszcze mnie załatwi. Już po jej wyjeździe wyszło na jaw, że jednej z dziewcząt ukradła sukienkę i kosmetyki. Wkrótce potem dowiedziałem się, że na Facebooku Zula Walkowiak napisała, że uciekła z Cannes, bo Pujszo kazał jej się p…ić z jakimiś starymi facetami – wyznał reżyser.

[Fakt]

Poprzedni artykułNastępny artykuł