The Voice of Poland 2

Znamy skład jury drugiej edycji „The Voice of Poland”

Sceneria amerykańskiej wersji programu The Voice | fot. NBC

Wiemy już, kto będzie oceniał uczestników drugiej polskiej edycji „The Voice of Poland”. W jury reality show zasiądą Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson z zespołu Afromental.

Sceneria amerykańskiej wersji programu The Voice | fot. NBC
Sceneria amerykańskiej wersji programu The Voice | fot. NBC

Choć wcześniej mówiło się, że w jury drugiej edycji „The Voice” zasiądą m.in. Andrzej Piaseczny, Kuba Badach oraz Anna Rusowicz, to ostatecznie wśród oceniających pojawią się Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson z zespołu Afromental.

Wiadomo już, że w „The Voice of Poland 2” zmieni się formuła show. Podobnie jak w amerykańskiej wersji programu, w drugim etapie, czyli podczas przeprowadzanych wokalnych potyczek, każdy juror będzie mógł odebrać innemu Trenerowi uczestnika, jeśli dany wokalista przegra pojedynek w bitwie.

Z kolei podczas emisji odcinków na żywo, w Internecie odbędzie się specjalna, równoległa transmisja z oddzielnego studia, w którym to reporter na bieżąco będzie relacjonował występy uczestników i komentarze trenerów.

Według nieoficjalnych doniesień program mają poprowadzić Tomasz Kammel i Kate Rozz. Relacjami zza kulis zajmie się młody aktor Maciej Musiał.

„The Voice od Poland” zadebiutuje na antenie TVP2 w sobotę, 2 marca. Show będzie można oglądać przez 12 tygodni, w każdą sobotę o godz. 20:05.

Program oparty jest na licencji Talpa Content. Za polską produkcję odpowiada Rochstar.

Poprzedni artykułNastępny artykuł