Big Brother

Dominic Briones i Daniele Donato: kolejny ślub uczestników „Big Brothera”

Dominic Briones i Daniele Donato | fot. dailymail.co.uk

Kolejna para, która poznała się w Domu Wielkiego Brata, wzięła ze sobą ślub. Tym razem na ślubnym kobiercu stanęli Dominic Briones i Daniele Donato, uczestnicy amerykańskiej edycji programu.

Dominic Briones i Daniele Donato | fot. dailymail.co.uk
Dominic Briones i Daniele Donato | fot. dailymail.co.uk

Daniele Donato brała pierwotnie udział w ósmej amerykańskiej edycji reality show, emitowanej latem 2007 roku w stacji CBS. Następnie wystąpiła w 13 edycji programu, którą było można oglądać latem 2011 roku. W Domu Wielkiego Brata poznała Dominica Brionesa.

Między nimi szybko nawiązała się przyjaźń, ale miłość narodziła się dopiero po zakończeniu produkcji show.

W minionym tygodniu, 19 stycznia, Daniele i Donato stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia miała miejsce w Huntington Beach w Kalifornii.

Wśród 120 gości pojawili się m.in. Brendon i Rachel Reilly Villegas (para, która poznała się na planie „Big Brothera 12”, wspólnie wzięła udział w „Big Brother 13” oraz „The Amazing Race 20”, i również wzięła ślub), April Lewis („Big Brother 6”), Kail („Big Brother 8”), Jen („Big Brother 8”), Eric („Big Brother 8”), Chelsia („Big Brother 9”), Adam („Big Brother 13”) oraz Robyn Kass – kobieta odpowiedzialna za castingi „Big Brothera”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł