The Voice of Poland 2

„The Voice 2” bez Katarzyny Nosowskiej, ale za to z Braćmi Cugowskimi?

Katarzyna Nosowska | fot. AKPA

Wbrew pogłoskom tabloidów, Katarzyna Nosowska nie zasiądzie w jury drugiej edycji „The Voice of Poland”. Szansę na udział w programie mają za to Bracia Cugowscy.

Katarzyna Nosowska | fot. AKPA
Katarzyna Nosowska | fot. AKPA

Według niepotwierdzonych informacji uczestników drugiej edycji programu „The Voice Of Poland” oceniać będą Patrycja Markowska, Grzegorz Skawiński i Kuba Badach. W ostatnim czasie wśród jurorów pojawiło się też nazwisko Katarzyny Nosowskiej.

Magazyn „Gwiazdy” twierdził, że piosenkarka jest bliska wyrażenia zgody na udział w show. Niebawem na swoim facebookowym profilu Kasia Nosowska opublikowała wpis, w którym zdementowała krążące pogłoski. – Cześć, tu Kaśka! Właśnie kolega podesłał mi linka do przedziwnej treści artykułu, z którego wynika, że marzę o wyjściu z cienia wprost na fotel jurora jednego z programów rozrywkowych. Jeśli to dla Was istotne, to pragnę donieść, iż w „cieniu” jest prawdziwie przyjemnie, a fotele jurorskie są bezpieczne. Jako zwolenniczka wąskich specjalizacji, pozostanę przy dotychczasowych zadaniach – napisała wokalistka.

Tymczasem „Fakt” podał, że producenci „The Voice of Poland” myślą o obsadzeniu w roli jurorów Piotra i Wojciecha Cugowskich, czyli liderów grupy Bracia. – Zdaniem producentów mocne rockowe brzmienie jurorów zapewni zainteresowanie publiczności i doda show pazura – czytamy.

Według tabloidu, jurorami na pewno zostaną Grzegorz Skawiński i Patrycja Markowska. Podobno wiąż trwają rozmowy z Kubą Badachem.

Poprzedni artykułNastępny artykuł