The X Factor

Britney Spears wyrzucona z „The X Factor”?

Britney Spears | fot. Google

Kolejne trzęsienie ziemi w amerykańskim „The X Factor”. Podobnie jak po zakończeniu pierwszej edycji show – kiedy z zasiadaniem w jury pożegnała się aż dwójka celebrytek – tak i teraz, po zakończeniu drugiej edycji formatu, może się okazać, że wymianie ulegnie spora część jurorów. Z programu odszedł już L.A. Reid, a do mediów właśnie przedostała się informacja, że Britney Spears została wyrzucona z grona oceniających i nie pojawi się w trzeciej edycji „The X Factor”.

Britney Spears | fot. Google
Britney Spears | fot. Google

– Britney wyleci – donosi jeden z informatorów na łamach „Us Weekly”. – Producenci chcieli się z nią związać na długo, ale to nie wypaliło – dodaje.

Podobno producenci nie są zadowoleni ze sposobu, w jaki Britney zaprezentowała się w programie. Krótkie wypowiedzi Spears nie rozgrzewały publiczności, a za przedłużeniem umowy z wokalistką z pewnością nie przemawia fakt, że za udział w pierwszym sezonie stacja musiała jej zapłacić 15 mln dolarów.

Dlatego też mówi się, że Britney nie pojawi się więcej w „The X Factor”. Inne źródło donosi, że współtwórca show Simon Cowell „chciał w programie szaloną Britney, a dostał nudną”.

Póki co pewne jest, że w trzeciej edycji show zabraknie L.A. Reida, który ogłosił, że w najbliższym czasie zamierza na poważnie zająć się muzycznym biznesem.

Poprzedni artykułNastępny artykuł