Pranki

Kontrowersyjny „Joe Schmo 3” zadebiutuje w styczniu 2013

Logo programu The Joe Schmo Show

Już w styczniu przyszłego roku na anteny telewizorów powróci hitowy przed laty program „Joe Schmo”. W widowisku zobaczymy losy jednego nieszczęśnika, który myśli, że wraz z innymi osobami bierze udział w niepowtarzalnym reality show, podczas gdy tak naprawdę wszyscy pozostali gracze są wynajętymi aktorami.

Logo programu The Joe Schmo Show
Logo programu The Joe Schmo Show

Program powróci na antenę po ponad 8 latach. W trzecim sezonie formatu, noszącym tytuł „Joe Schmo 3: The Full Bounty”, zobaczymy losy nieszczęśnika, który będzie sądził, że występuje w reality show mającym na celu odnalezienie nowego łowcy nagród. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę w wysokości 100 tys. dolarów.

Tytułowy „Joe” weźmie udział w serii konkurencji, podczas których będzie musiał m.in. nauczyć się jak rozbroić „bombę”. „Joe” do samego końca nie będzie wiedział, iż cały program jest ustawiony, a wszyscy pozostali uczestnicy są wynajętymi aktorami. Wśród innych „uczestników” trzeciej edycji zobaczymy m.in. Lorenzo Lamas – amerykańskiego aktora filmowego i telewizyjnego, który w programie… zagra samego siebie.

Przypomnijmy, że w pierwszej edycji widowiska, emitowanej w 2003 roku i zatytułowanej „The Joe Schmo Show”, widzowie oglądać mogli losy tytułowego „Joe”, który sądził, że bierze udział w formacie „Wielki luksus” („Lap of Luxury”), podobnym w swej konstrukcji do „Big Brothera”. W rzeczywistości „Joego”, czyli Matta Kennedy Goulda, otaczali sami aktorzy. Program „The Joe Schmo Show” był jednym z najlepiej oglądanych widowisk na antenie Spike TV, a finał przyciągnął przed ekrany 3,4 mln widzów.

Podczas drugiego sezonu, emitowanego w 2004 roku, producenci wkręcili aż dwie osoby – kobietę i mężczyznę. Oboje wzięli udział w fikcyjnym reality show „Ostatnia szansa na miłość („Last Chance for Love”), podobnym w swej konstrukcji do „Kawalera do wzięcia”.

Zdjęcia do „Joe Schmo 3: The Full Bounty” miały miejsce w lipcu tego roku. 10-odcinkowy program będzie emitowany od 8 stycznia 2013. Show ponownie poprowadzi Ralph Garman.

Poprzedni artykułNastępny artykuł