X Factor 3

Trzecia edycja „X Factor” bez Jarosława Kuźniara

Jarosław Kuźniar | fot. TVN

Jarosław Kuźniar nie poprowadzi trzeciej edycji „X Factor”, która wiosną przyszłego roku pojawi się na antenie TVN. Kuźniar ogłosił, że rezygnuje z roli prowadzącego show.

Jarosław Kuźniar | fot. TVN
Jarosław Kuźniar | fot. TVN

– Przygoda była niezwykła i chciałbym (…) całej ekipie „X Factora” podziękować (…). Była to genialna szkoła życia, później pracy. I za to wam bardzo dziękuję – powiedział Jarosław Kuźniar, informując o swojej rezygnacji z prowadzenia muzycznego show.

– Decydując się dwa lata temu na spróbowanie się w nowych okolicznościach przyrody i w nowym miejscu, wiedziałem, że jeżeli wchodzę na scenę, to cały czas gdzieś w tyle głowy muszę mieć ten moment, żeby z niej zejść na czas. To jest też taki problem w tym środowisku i w tym zawodzie, że się po prostu do czegoś przywiązujemy i przegapiamy ten moment, kiedy powinniśmy pozwolić innym to zrobić, bo może będzie lepiej, albo zwyczajnie samemu się wycofać, żeby pójść inną drogą (…). W przyszłym roku będzie akurat 20 lat, odkąd zacząłem pracę i pomyślałem, że to jest taki moment, w którym człowiek musi się zdecydować, czy idzie tu, czy idzie tam – dodał Kuźniar.

Póki co nie wiadomo, kto zastąpi Jarosława Kuźniara w roli gospodarza show.

Poprzedni artykułNastępny artykuł