You Can Dance 8

Wiosna w TVN bez „You Can Dance”

Logo programu So You Think You Can Dance

To pewne. Wiosną przyszłego roku na antenie telewizji TVN nie pojawi się ósma edycja programu „You Can Dance. Po prostu tańcz!”.

Logo programu So You Think You Can Dance
Logo programu So You Think You Can Dance

Wiadomość o tym, że w wiosennym sezonie nie zobaczymy „You Can Dance 8” opublikował tabloid „Fakt”. I choć telewizja TVN na razie nie potwierdziła oficjalnie informacji o anulowaniu emisji show, to doniesienia „Faktu” potwierdził już Agustin Egurolla.

– Nie będzie już „You Can Dance”, łezka się zakręciła… to był świetny program. Pokazywał młodym ludziom, że warto mieć marzenia! Jestem ogromnie dumny, że mogłem być w nim jurorem. Pozdrowienia dla wszystkich fanów tego programu. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy! – poinformował choreograf i członek jury na swoim profilu na Facebooku.

Reality show „You Can Dance” emitowany był od jesieni 2007 roku. W talent-search show było można oglądać taneczne zmagania uczestników i rywalizację o wyjazd do amerykańskiej szkoły tanecznej. Producentem wykonawczym była firma Mastiff Media Polska, obecnie Golden Media Polska. Pierwsze cztery edycje nadawano co sezon, a począwszy od piątej odsłony show, program pojawiał się tylko w ramówkach wiosennych.

W paśmie, w którym dotychczas emitowany był format „You Can Dance” (środa, godz. 21:30), pojawi się przesunięta z jesieni trzecia edycja „Top Model”.

Nie wiadomo, czy „You Can Dance” program powróci na antenę TVN w przyszłorocznej, jesiennej ramówce.

Poprzedni artykułNastępny artykuł