Surowi rodzice, Top Model 3, You Can Dance 8

„Top Model 3” i „Surowi rodzice 2” na wiosnę w TVN. Co dalej z „You Can Dance”?

Logo programu Top Model

Wiosną przyszłego roku stacja TVN wyemituje kolejne edycje swoich popularnych programów. Wśród nich znajdą się m.in. „Top Model 3” i „Surowi rodzice 2”. Czy widzowie mogą też liczyć na ósmą edycję „You Can Dance”?

Logo programu Top Model
Logo programu Top Model

Pisaliśmy już, że w marcu 2013 roku na antenę stacji TVN trafią m.in. trzecia edycja „X Factor” oraz trzecia odsłona reality show „Perfekcyjna pani domu”. Wiadomo już, że wśród propozycji programowych pojawi się również druga edycja „Surowych rodziców” i trzeci sezon „Top Model”.

Casting do „Surowych rodziców 2” właśnie trwa. Wszystko wskazuje na to, że format nadal będzie emitowany w niedzielne wieczory.

Z kolei „Top Model 3” miało pierwotnie pojawić się w jesiennej ramówce TVN, ale realizacja formatu przesunęła się w związku z wycofaniem się sponsora. – Zrealizujemy trzecią edycję „Top Model”, którą pokażemy wiosną 2013 roku – mówi Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN. Jak dodaje, stacji udało się znaleźć kilku partnerów, którzy wesprą finansowo produkcję „Top Model 3”. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest wśród nich firma Procter & Gamble. Właśnie jej rezygnacja ze współpracy przy formacie w czerwcu tego roku sprawiła, że TVN przerwała produkcję po precastingach i program nie trafił do ramówki.

Zdjęcia do trzeciego sezonu „Top Model” zostaną wznowione jeszcze pod koniec tego roku. Poza odcinkami w Domu Modelek do nagrania pozostał jeszcze ostatni casting. Prowadzącą show nadal pozostanie Joanna Krupa przy wsparciu Michała Piróga, a w jury zasiądą Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Producentem wykonawczym jest Rochstar.

Na razie nie wiadomo, czy wiosną 2013 roku widzowie zobaczą kolejną, ósmą edycję „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. W ostatnich latach „You Can Dance” emitowane było każdej wiosny, w środy o godz. 21:30. Jest to jednak to samo pasmo antenowe, w którym jesienią stacja nadawała dotychczas „Top Model”. Ewentualna emisja obu formatów wymusi znalezienie dla jednego z nich innego miejsca w ramówce. Póki co dalsze losy „You Can Dance” są niepewne. – W tej sprawie nie ma jeszcze decyzji – mówi Czaja.

Poprzedni artykułNastępny artykuł