Mam Talent! 5

„Mam Talent! 5” – odcinek 6: Aleksandra Kuśmier wzruszyła jurorów

Jurorzy programu Mam Talent | fot. AKPA

Kolejna relacja z castingów w piątej edycji „Mam Talent!” za nami. Tym razem największe wrażenie na jurorach zrobiła Aleksandra Kuśmier.

Jurorzy programu Mam Talent | fot. AKPA
Jurorzy programu Mam Talent | fot. AKPA

Małgorzata Foremniak popłakała się ze wzruszenia po występie Aleksandry Kuśmier. – Muszę ci coś powiedzieć. Ja się po prostu wzruszyłam. Bardzo ci dziękuję – oznajmiła serialowa doktor Zosia. Utworem, który wywołał tak silne emocje u jurorki, był przebój Patrycji Markowskiej „Świat się pomylił”.

Występująca w czarnej sukience i w trampkach skromna blondynka pokazała wokal, po którym – jak to ujął Robert Kozyra – przechodzą ciarki. – Życzę ci, żebyś śpiewała pięknie jak najdłużej – ogłosiła Agnieszka Chylińska.

Z kolei podczas występu akrobatycznego duetu Duo Creative zobaczyliśmy powtórkę z Melkart Ball, którzy wygrali pierwszą edycję „Mam Talent!”. 20-latkowie zaprezentowali nawet kilka tych samych figur, które pamiętamy z występów Melkart Ball. Jurorzy byli pod dużym wrażeniem. – Gratuluję umiejętności, jesteście świetni – komentował Robert Kozyra.

Dużo ciepłych słów usłyszał od Foremniak wokalista Patryk Maślach. – Jesteś wspaniały – powiedziała aktorka po występie niepozornego na pierwszy rzut oka 16-latka. Młody wokalista, który na casting przyjechał z babcią, wykonał utwór „Turning Tables” Adele. Okazało się, że Patryk dysponuje niezwykłą, delikatną – ani typowo męską, ani typowo żeńską – barwą głosu.

– Patryk, takich facetów jak ty… jest jeden. I on tu stoi. Jesteś jedynym takim facetem na świecie – emocjonowała się Agnieszka Chylińska, która przyznała, że nie spodziewała się tak dobrego występu.

Jak Wy oceniacie występy z kolejnego odcinka „Mam Talent”?

Poprzedni artykułNastępny artykuł