Talent shows

TVN Style pokaże reality show z najgorszymi kucharzami świata

Uczestnicy programu Worst Cooks In America | fot. Food Network

Od kuchennego zera do bohatera – czy osoba, która nie umie wstawić wody na herbatę, może zostać mistrzem kulinarnym? O tym przekonają się widzowie nietypowego, kulinarnego show. „Najgorszy kucharz świata” już niebawem zagości na antenie TVN Style.

Uczestnicy programu Worst Cooks In America | fot. Food Network
Uczestnicy programu Worst Cooks In America | fot. Food Network

Reality show „Worst Cooks In America” pokaże poczynania najgorszych kucharzy Ameryki. Flagowym daniem jednego z nich jest chrupiący makaron z ananasem, inny uczestnik nie jest w stanie przygotować zwykłej jajecznicy.

Grupę szesnastu antytalentów kulinarnych musi okiełznać dwóch zawodowych kucharzy. Będą stawać na głowie, żeby wychować kulinarnych geniuszy. Na uczestników programu czeka wiele wyzwań. Nie obędzie się bez przypaleń, zakalców, a nawet pożarów.

W kolejnych odcinkach będą odpadały po dwie osoby. Na najlepszego z najgorszych czeka 25 tysięcy dolarów oraz szansa zaprezentowania się przed najwybitniejszymi kucharzami świata.

Widowisko „Worst Cooks In America” miało swoją premierę w USA w 2010 roku i do tej pory doczekało się trzech sezonów.

W Polsce premiera pierwszej edycji programu będzie miała miejsce w niedzielę, 14 października o godz. 16:30 na antenie TVN Style.

Poprzedni artykułNastępny artykuł