Bitwa na głosy 3

„Bitwa na głosy 3” – odcinek 2: zespół Julity Fabiszewskiej najlepszy

Julita Fabiszewska | fot. TVP2

Pomimo krytyki jurorów, zespół Julity Fabiszewskiej otrzymał najwięcej głosów w drugim odcinku „Bitwy na głosy 3” i tym samym zapewnił sobie bezpieczny udział w kolejnym odcinku show.

Julita Fabiszewska | fot. TVP2
Julita Fabiszewska | fot. TVP2

W drugim odcinku „Bitwy na głosy 3” zaprezentowały się zespoły Beaty Kozidrak, Roberta Gawlińskiego, Julity Fabiszewskiej i Libera. Występy oceniała grupa ekspertów w składzie Alicja Węgorzewska, Katarzyna Zielińska, Wojciech Jagielski oraz Tomasz „Titus” Pukacki.

Na początku miała miejsce wstępna prezentacja zespołów. W pierwszej kolejności zobaczyliśmy zespół Beaty Kozidrak z Lublina, który wykonał przebój Bajm zatytułowany „O Tobie”. Drużyna Libera z Obornik przedstawiła utwór rapera „Czyste szaleństwo”. Warszawiacy Roberta Gawlińskiego zaśpiewali „Urke” Wilków. Pochodząca z Łomży Jula i jej podopieczni wykonali przebój wokalistki „Za każdym razem”.

Już w części konkursowej drużyna Beaty Kozidrak zaprezentowała przebój „Hey Ya!” grupy Outkast. Liber i jego zespół wykonali „Grenade” Bruno Marsa. Przebój „In The Shadows” grupy Rasmus zaśpiewali podopieczni Roberta Gawlińskiego. Z kolei drużyna Juli zaśpiewała „I Gotta Feeling” The Black Eyed Peas.

Choć występ nie przypadł do gustu jurorom, to widzowie byli innego zdania. Zespół zdobył najwięcej głosów i tym samym zapewnił sobie bezpieczny udział w następnym odcinku „Bitwy na głosy”.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł