Tylko Taniec 2

„Tylko Taniec 2” – odcinek 1: relacja z castingu

Jurorzy programu Tylko Taniec | fot. Polsat

W piątek w Polsacie zadebiutowała druga edycja show „Tylko Taniec”. Kto zachwycił jurorów i dostał szansę na przejście do kolejnego etapu?

Jurorzy programu Tylko Taniec | fot. Polsat
Jurorzy programu Tylko Taniec | fot. Polsat

„Tylko Taniec” stawia na ludzi, którzy kochają taniec i jest on dla nich sposobem na uzyskanie harmonii ciała i ducha, są otwarci na różnorodne gatunki taneczne. W programie to uczestnicy decydują o tym, co zatańczą – oni wybierają rodzaj tańca i muzykę. W drugiej edycji na etapie pre-castingów wyłonionych zostało ok. 150 najlepszych kandydatów.

W pierwszym odcinku zobaczyliśmy m.in. heroiczną postawę 35-letniego Krzysztofa, którego pasją jest taniec, ale ciężka choroba uniemożliwia mu jej realizację, parę Litwinów – Justasa Kucinskasa i Jekaterinę Romankovą, którzy z powodu kontuzji kostki Jekateriny musieli zrezygnować z programu w pierwszej edycji, czy też Damiana Czeszewskiego, który posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich.

Na parkiecie zobaczyliśmy też Fresh Flava, D1-D Way of Life, Super Dorosłych from CD, Mateusza Nazimka, Furiatów oraz Spectro. Jedynie zespół D1-D Way of Life nie przeszedł do półfinału.

A jak Wam podobał się pierwszy odcinek drugiej edycji „Tylko Taniec”?

Poprzedni artykułNastępny artykuł