Tylko Muzyka 04

„Tylko Muzyka 4” – odcinek 1: relacja z castingu

Jurorzy programu Tylko Muzyka | fot. Polsat

Za nami pierwszy odcinek 4 edycji „Tylko Muzyka”. Na castingach pojawili się świetni wokaliści i zespoły. Jury było szczególnie zachwycone występami zespołów Jamaican Accordion, All Sounds Allowed i AliceTea. Do kolejnego etapu castingów przeszli też: Kasia Grzesiek, Tomek Mrozek, Edyta Wojtczak, Jerzy Budny oraz zespoły Camero Cat i Jenna Eight.

Jurorzy programu Tylko Muzyka | fot. Polsat
Jurorzy programu Tylko Muzyka | fot. Polsat

Premierowy odcinek „Must be the Music 4” pozwala sądzić, że zapowiada się bardzo wysoki poziom programu. Wielu uczestników wykonało własne utwory, czym zaskarbiło sobie przychylność jury.

Jamaican Accordion to grupa czterch chłopaków, która tworzy muzykę przypominającą stylem reggae. Mariusz, Filip, Roch i Kacper zaśpiewali swoją piosenkę „Seniorita”.

Także własny utwór wykonał zespół All Sounds Allowed. Grupa jest dość nietypowa. Ich perkusję stanowiła olbrzymia beczka na olej, zaś talerze perkusji to ostrza od piły.

Z kolei AliceTea to zespół, który swoich sił w próbował już w pierwszej edycji programu. Tym razem udało im się przejść wstępny do drugiego etapu.

Kiedy na scenie pojawiła się grupa Camero Cat, między Korą a Adamem Sztabą doszło do spięcia. Camero Cat łączy w swoich występach elementy kabaretu, teatru i – oczywiście – muzyki. Adam Sztaba nie był przekonany. – Spodziewałam się bardziej wykręconej kompozycji – powiedział Sztaba. Kora nie mogła się powstrzymać: – Adaś zdumiewasz mnie, od czterech edycji mamy coś innego, a ty spodziewasz się czegoś więcej – oburzyła się. – Nie dyskutujmy nad moją oceną, to są moje odczucia – uciął szybko Sztaba.

[Fakt]

Poprzedni artykułNastępny artykuł