Metamorfozy

MTV Polska: powstanie druga edycja „Operacji: stylówa”

Aleksandra Szwed | fot. MTV Polska

MTV Polska ogłosiła castingi do drugiej edycji „Operacja: stylówa”. Dziewięć odcinków nowej serii, w tym jeden specjalny, zostanie wyemitowanych na początku 2013 roku.

Aleksandra Szwed | fot. MTV Polska
Aleksandra Szwed | fot. MTV Polska

„Operacja: stylówa” to program, w którym spod ton makijażu, plastiku i krzykliwych stylizacji wydobywana jest naturalna uroda uczestników. Niektóre nastolatki, przez swoje upodobania do doczepianych włosów, solarium i mało gustownych ubrań, zapomniały jak naprawdę wyglądają, dlatego program „Operacja: stylówa” wyciąga je z tego „kiczowatego dołka”.

Z pomocą komputerowego systemu POD (Prywatne Oko Doradcze) przejdą metamorfozę, dzięki której znajomi i bliscy odkryją ich na nowo. Wygląd uczestników sprzed przemiany skomentują przypadkowi widzowie i ocenią, czy bohaterowie poszczególnych odcinków zachwycają, kuszą… a może straszą.

– Tak naprawdę chodzi nam o podkreślenie różnorodności. Pokolenie milenijne nieustanie eksperymentuje ze swoim „lookiem” i czerpie z różnych źródeł, choć czasami ktoś przesadzi. Wtedy, jeśli zechce, zawsze może sprawdzić, jak mógłby wyglądać, gdyby zmienił fluid na lekko jaśniejszy odcień, a brokat we wszystkich kolorach tęczy na jeden, np. zielony – tłumaczy decyzję o kontynuacji produkcji Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV.

W drugiej edycji, która zostanie wyemitowana na początku 2013 roku, zobaczymy 16 metamorfoz uczestniczek.

Castingi do „Operacji: stylówa” trwają. Aby wziąć w nich udział, należy wypełnić formularz, znajdujący się na oficjalnej stronie programu oraz wysłać swoje zdjęcia.

Drugą edycję formatu poprowadzi Aleksandra Szwed.

[Media2.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł