Dragons' Den - jak zostać milionerem

Trzecia edycja „Dragons’ Den” z nowymi inwestorami

Inwestorzy programu Dragons' Den | fot. TV4

W jesiennej ramówce TV4 pojawi się trzecia edycja programu „Dragons’ Den – jak zostać milionerem”. W programie nie wezmą już udziału m.in. Grzegorz Hajdarowicz i Anna Garwolińska, ale pojawią się trzej nowi inwestorzy.

Inwestorzy programu Dragons' Den | fot. TV4
Inwestorzy programu Dragons’ Den | fot. TV4

Michał Orgelbrand, szef marketingu w Polskich Mediach, nadawcy TV4, powiedział, że stacja zdecydowała się na odświeżenie składu inwestorów.

Faktem jest jednak, że Grzegorz Hajdarowicz, który został niedawno prezesem Presspubliki nie ma obecnie czasu na kolejne nagrania telewizyjne, co potwierdził jego doradca Jarosław Knap.

Poza Hajdarowiczem wśród inwestorów w trzeciej edycji zabraknie również Anny Garwolińskiej oraz Marka Rusieckiego. Zastąpią ich Anna Hejka, Andrzej Głowacki i Adam Kruszewski.

Hejka to prezes i założycielka Heyka Capital Markets Grou – banku inwestycyjnego, firmy maklerskiej i międzynarodowych funduszy Private Equit. Z kolei Głowacki to założyciel i prezes spółki doradczo-inwestycyjnej DGA, zaś Kruszewski jest prezesem KCR, spółki wykonującej badania kliniczne na zlecenia firm farmaceutycznych.

W składzie inwestorów wciąż zobaczymy: Mariana Owerko, prezesa spółki Bakalland i wiceprezesa Polskiej Rady Biznesu oraz Macieja Kaczmarskiego, twórcę i właściciela takich firm jak Kaczmarski Inkasso, Krajowy Rejestr Długów czy Rzetelna Firma.

„Dragons’ Den – jak zostać milionerem” to program, w którym przedsiębiorcy i wynalazcy prezentują swoje pomysły na biznes piątce biznesmenów-milionerów, licząc na ich wsparcie. Format prowadzi Paweł Orleański.

Osiem nowych odcinków trzeciej serii widzowie Czwórki będą mogli oglądać od października.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł