Survivor 25: Philippines, The Amazing Race 21

Znamy daty premier „Survivor 25: Philippines” i „The Amazing Race 21”

Logo Survivor 25: Philippines

Amerykańska stacja CBS właśnie ogłosiła daty swoich jesiennych premier. Wiemy już, kiedy rozpocznie się emisja 25 edycji „Survivor” i 21 edycji „The Amazing Race”.

Logo Survivor 25: Philippines
Logo Survivor 25: Philippines

W „Survivor 25: Philippines” uczestnicy zostaną podzieleni na trzy rywalizujące ze sobą plemiona. W każdym z plemion znajdzie się jedna osoba, która już wcześniej brała udział w „Survivor”, ale z przyczyn medycznych została ewakuowana z widowiska.

W sumie zobaczymy trzech powracających graczy. Według niepotwierdzonych wieści ponownie ujrzymy Michaela Skupina („Survivor 2: The Australian Outback”), Jonathana Pennera („Survivor 13: Cook Islands”, „Survivor 16: Micronesia, Fans vs. Favorites”) i Russella Swana („Survivor 19: Samoa”).

Zdjęcia do „Survivor 25: Philippines” realizowane były na wyspach Caramoan na Filipinach. Program zadebiutuje w środę, 19 września na antenie amerykańskiej stacji CBS. Premierowy epizod będzie trwać 90 minut.

Z kolei w ostatnim tygodniu września odbędzie się premiera 21 edycji „The Amazing Race”. W widowisku zobaczymy kolejne dwuosobowe drużyny biorące udział w wyścigu dookoła świata i walczące o zdobycie głównej nagrody – miliona dolarów.

Pierwszy odcinek „The Amazing Race” zostanie nadany w niedzielę, 30 września na antenie CBS.

Poprzedni artykułNastępny artykuł