Big Brother 4.1, Big Brother VIP

Jolanta Rutowicz skończyła pisać książkę

Jolanta Rutowicz | Foto: TVN

Jola Rutowicz zakończyła pracę nad książką, która ma m.in. zdradzić kulisy programu „Big Brother”. Publikacja ma się ukazać tej jesieni.

Jolanta Rutowicz | Foto: TVN
Jolanta Rutowicz | Foto: TVN

Zwyciężczyni „Big Brothera 4.1” podczas rozmowy w programie „Strefa wolnych myśli” ujawniła szczegóły dotyczące swojego nowego projektu.

– Skończyłam pisać książkę po praktycznie roku. Nie spodziewałam się, że pisanie książki jest takie ciężkie. Do druku trafi na koniec lipca i chcemy ją dać do księgarni na koniec jesieni. To jest bardzo ciężka praca, pisanie książki, nie wierzyłam, że dam radę to napisać. Teraz mogę powiedzieć więcej, niż mogłam powiedzieć wtedy – zwierzyła się Rutowicz.

Celebrytka, znana ze swego kontrowersyjnego zachowania i niezbyt rozgarniętych wypowiedzi, nadal zapewnia, że jej kreacja została stworzona na potrzeby programu przez producentów widowiska.

– Miałam podpisaną umowę na postać w „Big Brotherze”, na postać wizerunkową. Opiszę troszeczkę takiej całej prawdy. Bo będąc dziewczynką nieświadomą show-biznesu ja wierzyłam w to wszystko, co pisały gazety. Byłam tym światem zafascynowana, a teraz już wiem, że jest trochę inaczej. To było założenie maski na jakiś okres czasu i ta książka będzie takim krokiem, kiedy ja ją zdejmuję. (…) Postać była wykreowana, pomysł wziął się z Londynu. Nie mogę powiedzieć, czyj to był pomysł – opowiedziała Jola.

Poprzedni artykułNastępny artykuł