Celebrity shows

Reality show z Grycankami trafi na antenę TVN?

Rodzina Grycanów | fot. Super Express

TVN jest zainteresowana pokazaniem na swojej antenie reality show o życiu Marty Grycan i jej córek. Jednak finalna decyzja o emisji programu w jesiennej ramówce jeszcze nie zapadła. Trwają poszukiwania sponsorów.

Rodzina Grycanów | fot. Super Express
Rodzina Grycanów | fot. Super Express

W programie widzowie mają śledzić codzienne życie rodziny Grycanów. Kamery towarzyszyć będą Marcie Grycan i jej córkom przez cały czas. Formuła reality show ma być podobna do programu o rodzinie Kardashianów, który od kilku lat oglądać można w Stanach Zjednoczonych.

– Nagrany został już odcinek pilotowy. Projektem zainteresował się dyrektor programowy TVN i rozpoczęło się szukanie sponsora poprzez domy mediowe. Okazuje się, że koszty produkcji są dość duże – mówi pracownik TVN. Podkreśla jednak, że emisja programu wcale nie jest przesądzona: możliwe, że jesienią w ogóle go nie będzie.

Marta Grycan, pytana o udział w reality show, powiedziała: – Szczerze mówiąc, nie wiem jak mam to skomentować. Brukowce od pól roku piszą o kolejnych programach telewizyjnych z naszym udziałem. A ja, mówiąc wprost, nie lubię bić piany, kiedy nie ma żadnych konkretów. Jeśli będą jakieś rozmowy, to na pewno o tym poinformuję.

Marta Grycan oraz jej córki Wiktoria i Weronika są od kilku miesięcy bohaterkami tabloidów, magazynów i portali plotkarskich. Regularnie pojawią się na imprezach show-biznesowych. Marta Grycan wraz z mężem zajmuje się prowadzeniem cukierni.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł