Top Model 3

Reality show z Joanną Krupą już pod koniec roku

Jurorzy i prowadząca programu Top Model | fot. TVN

Amerykański reality show z udziałem Joanny Krupy jest już na ukończeniu i będzie go można oglądać w telewizji na koniec roku. Czy program z udziałem prowadzącej polskiej edycji „Top Model” trafi również do Polski?

Jurorzy i prowadząca programu Top Model | fot. TVN
Jurorzy i prowadząca programu Top Model | fot. TVN

– Będzie w telewizji na koniec roku. Nie wiem, czy w Polsce będzie. Mam nadzieję, że się pojawi tutaj, ale będzie w całej Ameryce – powiedziała Joanna w rozmowie z Kingą Burzyńską z „Dzień Dobry TVN”. W rozmowie modelka powiedziała, że nie wie jeszcze, czy jakaś polska telewizja będzie emitowała jej reality show.

Tymczasem w najnowszym numerze „Show” Krupa wyznała, że reality show uratował jej związek z Romainem Zago. Para widywała się coraz rzadziej, a producenci programu zmusili Joannę, by na trzy miesiące zamieszkała z narzeczonym pod jednym dachem.

– Ten program był dla nas jak terapia. Mieszkając razem, nie mogliśmy już unikać trudnych tematów. Po raz pierwszy w życiu odbyliśmy więc ciężką rozmowę, podczas której powiedzieliśmy sobie wprost, co nas boli i co nam przeszkadza – czytamy w „Show”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł