Tylko Taniec

Znamy wyniki oglądalności programu „Tylko Taniec”

Dawid Ignaczak - zwycięzca programu Tylko Taniec | fot. Polsat

Pierwszą edycję talent-serach show „Tylko Taniec. Got to dance” śledziło w Polsacie 2,6 mln widzów. Program dał stacji drugie miejsce w całym rynku. Wpływy reklamowe wyniosły 26,7 mln zł.

Dawid Ignaczak - zwycięzca programu Tylko Taniec | fot. Polsat
Dawid Ignaczak - zwycięzca programu Tylko Taniec | fot. Polsat

Taneczne widowisko można było oglądać w piątki o godz. 20:05. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udział 10 odcinków” Tylko Tańca” w grupie 4+ wyniósł 17,96 proc. Taki wynik sprawił, że Polsat zajął drugie miejsce w rynku telewizyjnym zaraz za TVP2, która nadawała w tym czasie „Na dobre i na złe” oraz „Kocham Cię, Polsko!” i cieszyła się 24 proc. udziału. Słabiej od Polsatu wypadły TVN (filmy fabularne w paśmie „Superkino”; 13,02 proc.) i TVP1 („Pogoda”, filmy; 12,39 proc.).

W grupie komercyjnej 16-49 lat Polsat był liderem rynku. Udział wynosił tutaj 20,87 proc. Drugie miejsce z wynikiem na poziomie 18,29 proc. zajęła telewizja TVN, a trzecia była Dwójka (16,59 proc.).

Największą widownię odnotował drugi odcinek „Tylko Taniec”, który obejrzało 3,38 mln widzów, przy udziale wynoszącym 21,35 proc. Z kolei finałowy odcinek, nadany 11 maja, nie znalazł się w top 5. Jego widownia wyniosła tylko 2,14 mln osób, a udział ukształtował się na poziomie 15,29 proc.

Polsat jest zadowolony z wyników oglądalności pierwszej edycji show, dlatego jesienią pokaże jego drugą odsłonę formatu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł