Bitwa na głosy 2

„Bitwa na głosy 2” – odcinek 11: relacja ze specjalnego koncertu pod przewodnictwem Kamila Bednarka

Kamil Bednarek | Foto: TVN

Dziś na antenie Dwójki wyemitowano specjalny odcinek „Bitwy na głosy”, którym dowodził Kamil Bednarek. W odcinku wystąpili także m.in. Halina Mlynkova, Beata Kozidrak oraz Darek Malejonek.

Kamil Bednarek | Foto: TVN
Kamil Bednarek | Foto: TVN

Kamil Bednarek i jego zwycięski zespół zaprosili specjalnych gości do wyjątkowego wydania „Bitwy na głosy”. Na jednej scenie spotkały się głosy polskiej muzyki reggae. Na scenie wystąpili między innymi Darek Malejonek – legenda zespołów Izrael, Armia, Houk, Arka Noego, a także Gutek, czyli Piotr Gutkowski – lider zespołu Indios Bravos.

Pojawiły się także dwie gwiazdy, które w swoim repertuarze nie posiadają piosenek w stylu reggae. Beata Kozidrak z zespołem Bajm przygotowała niespodziankę dla zwycięzcy drugiej edycji „Bitwy na głosy”. Gościem specjalnym była także Halina Mlynkova i jej zespół z Cieszyna.

Uczestnicy pierwszej edycji „Bitwy na głosy” wraz ze swoją liderką nawiązali do Euro 2012. Wykonali hit mundialowy z 2010 roku – „Waka, waka”. Piosenka w ich interpretacji stała się absolutnym internetowym hitem.

Drużyna z Brzegu zaśpiewała na bis najlepsze piosenki drugiej edycji. Utwór „Roxanne” w niezapomnianej aranżacji i stylizacji, który doczekał się ośmiuset tysięcy odsłon na YouTube, wybrzmiał z nową energią. W specjalnym show pojawiły się również premierowe wykonania zespołu, poprowadzonego do zwycięstwa przez Kamila Bednarka.

Poprzedni artykułNastępny artykuł