Taniec z Gwiazdami 14

To jednak koniec „Tańca z Gwiazdami”?

Logo programu Taniec z Gwiazdami

„Taniec z Gwiazdami” przez wiele lat był jednym ze sztandarowych programów rozrywkowych stacji TVN. Zmagania gwiazd na parkiecie budziły emocje i przyciągały przed telewizory liczną publiczność. Wiele wskazuje na to, że zakończona jesienią zeszłego roku 13 edycja show, była ostatnią.

Logo programu Taniec z Gwiazdami
Logo programu Taniec z Gwiazdami

Jak donosi „Fakt”, stacja TVN wciąż nie podjęła ostatecznej decyzji w kwestii losów „Tańca z Gwiazdami”, jednak wiele wskazuje na to, że widzowie nie doczekają się kolejnej edycji. – Kontynuacja programu najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku – zdradza pracownik TVN.

„Taniec z Gwiazdami” zadebiutował w Polsce w 2005 roku. Od tego czasu powstało 13 rodzimych edycji show. Program wylansował wielu celebrytów, a niektórym, nieco zapomnianym gwiazdom, pozwolił ponownie zaistnieć w show-biznesie.

W aktualnej wiosennej ramówce w niedzielne wieczory, w zastępstwie „Tańca z Gwiazdami”, TVN emituje program „Surowi rodzice” oraz serial „Prawo Agaty”. Czy Waszym zdaniem kolejna edycja roztańczonego programu z polskimi celebrytami miałaby szansę raz jeszcze zaciekawić widzów?

[Fakt / Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł