Bar 3: Bez Granic, Bar 4: Złoto dla Zuchwałych, Big Brother 3: Bitwa

Program Mai Frykowskiej zdjęty z anteny

Agnieszka Frykowska | Foto: Teodor Klepczyński

To koniec programu Mai Frykowskiej i Roberta Patolety. Stacja Tele5 zdecydowała o zakończeniu produkcji show „Lub czasopisma”.

Agnieszka Frykowska | Foto: Teodor Klepczyński
Agnieszka Frykowska | Foto: Teodor Klepczyński

Kanał Tele5 po pięciu latach zakończył emisję poświęconego show-biznesowi programu „Lub czasopisma”, który prowadzili Maja Frykowska i Robert Patoleta. Ostatni odcinek pokazano 1 maja.

– Pragnę poinformować, iż z dniem 30 kwietnia 2012 roku zakończyłam współpracę z telewizją Tele5. Po pięciu latach pracy, wspólnie z producentami i kierownictwem stacji, zdecydowaliśmy, iż czas na nowe wyzwania – napisała w oświadczeniu Maja Frykowska.

Z informacji wynika, że stacja zrezygnowała z magazynu m.in. dlatego, że zamierza teraz swoją ofertę programową kierować do mężczyzn.

Program „Lub czasopisma” był obecny na antenie Tele5 od marca 2007 roku. Znaleźć w nim można było przegląd prasy kolorowej, komentarze dotyczące wydarzeń ze świata show-biznesu oraz rozmowy z gwiazdami. Przez pewien czas nadawano również wydanie „Lub czasopisma! VIP”, w którym były można zobaczyć wyłącznie wywiady.

Przez pierwsze trzy miesiące emisji „Lub czasopisma” prowadzili Maja Frykowska i Rafał Waszkiewicz. Od czerwca 2007 roku do marca 2010 roku współgospodarzem był Łukasz Post. Następnie w tej roli pojawiał się Daniel Wieleba, a od września 2010 roku współprowadzącym był Robert Patoleta.

W ostatnim czasie program nadawano o późnej porze – od poniedziałku do czwartku i w soboty ok. godz. 0:15.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł