Mam Talent! 3, The X Factor

Kamil Bednarek w brytyjskim „The X Factor”

Kamil Bednarek | fot. qbanez.wordpress.com

Kamil Bednarek, zdobywca drugiego miejsca w trzeciej edycji „Mam Talent”, spróbował swoich sił w zagranicznym talent-search show. Polak pojawi się niebawem w brytyjskiej wersji programu „The X Factor”.

Kamil Bednarek | fot. qbanez.wordpress.com
Kamil Bednarek | fot. qbanez.wordpress.com

Informację o udziale Bednarka w brytyjskim „The X Factor” zdradził Kuba Wojewódzki we wczorajszym wydaniu swojego talk-show, w którym gościła Tatiana Okupnik. Wojewódzki zdradził, że wiadomość usłyszał od samego Bednarka.

– Wiesz, kto się teraz dostał do brytyjskiej edycji? Nikt o tym nie wie. On do mnie zadzwonił i mi o tym powiedział. Będziecie jedyni, a ten program będzie pierwszym, który o tym powie – zapowiedział Wojewódzki.

– W brytyjskiej edycji będzie Kamil Bednarek – ogłosił po chwili. – Serio? – nie dowierzała Tatiana.

– Serio! Dostał się do brytyjskiej edycji. Dzwonił do mnie, jest w programie. Mamy tam swojego człowieka! To jest „hot news”, no po prostu „hot news”. Sorry, Kamil, prosiłeś, żeby nikomu nie mówić. No, ale ja tylko koleżance powiedziałem – dodał Wojewódzki.

Jak oceniacie szanse Bednarka w brytyjskiej edycji „The X Factor”?

W Wielkiej Brytanii program „The X Factor” emitowany jest przez stację telewizją iTV. Obecnie trwają castingi do dziewiątej odsłony widowiska, której emisja wystartuje w sierpniu.

Aktualizacja: Kamil Bednarek nie przeszedł przez wstępne eliminacje i nie pojawi się w brytyjskiej edycji „The X Factor”. Czytaj więcej…

Poprzedni artykułNastępny artykuł