Tylko Taniec

„Tylko Taniec” – odcinek 8: zespoły Top Toys i Ziemia Myślenicka w finale

Jury programu Tylko Taniec | fot. mwmedia

W ósmym odcinku „Tylko Taniec” widzowie wybrali kolejne dwa zespoły, które zatańczą w finale. Uczestnicy, którym się nie poszczęściło, powalczą o Dziką Kartę.

Jury programu Tylko Taniec | fot. mwmedia
Jury programu Tylko Taniec | fot. mwmedia

W drugim półfinale widzowie i publiczność zobaczyli 10 występów. Na scenie swoje umiejętności taneczne zaprezentowali Arkadiusz Szubiński, Caro Dance, Damn Girls, Joanna i Jarosław Derybowscy, Justyna Możdżonek i Mateusz Brzozowski, Monika Musiał, Top Toys, Tomasz Pałasz, Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka oraz Woźnica Malik.

Alan Andersz, który pierwszy raz wystąpił w programie na żywo, nie życzył sobie, by się nad nim rozczulano i rozpamiętywano wydarzenia sprzed dwóch miesięcy. Na wstępie tylko krótko rzucił: – Czuję się dobrze, tęskniłem jak cholera.

Jurorzy byli podzieleni w sprawie występów uczestników. Trudno im było wyłonić najlepszych tancerzy. Krystyna Mazurówna postawiła na Top Toys, Michałowi Malitowskiemu najbardziej podobały się występy Mateusza i Justyny, Caro Dance oraz Tomasza Pałasza. Z kolei Joanna Liszowska była zachwycona Caro Dance, Tomaszem Pałaszem oraz Derybowskimi. Alan Andersz był pod wrażeniem Caro Dance i Top Toys.

W głosowaniu widzów pierwsze miejsce zajął zespół Top Toys, drugie – Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka. To właśnie oni znajdą się w finale show, który odbędzie się 11 maja.

Uważacie ostateczny wybór telewidzów za słuszny? I co sądzicie o powrocie Alana do programu „Tylko Taniec”?

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł