Tylko Muzyka 03

„Tylko Muzyka” – odcinek 6: Katarzyna Moś i Tax Free pierwszymi finalistami

Katarzyna Moś | fot. AKPA

Pierwszy półfinał trzeciej edycji show „Tylko Muzyka” za nami. Z ośmiu wykonawców, którzy zaprezentowali swoje utwory, tylko dwójka przeszła do finału programu. Głosami widzów, w kolejnym etapie znaleźli się Katarzyn Moś i Tax Free.

Katarzyna Moś | fot. AKPA
Katarzyna Moś | fot. AKPA

Tax Free to formacja ze Zgorzelca, która powstała w 2005 roku. Muzycy na scenie prezentują własne utwory i już mogą się poszczycić sporym gronem fanów. W półfinale wykonali piosenkę „Moje małe nieba”. Mimo iż wszyscy jurorzy zgodnie wyznali, że to nie ich klimaty muzyczne, szczerze docenili profesjonalizm i dokonania grupy. Widzom muzyka Tax Free przypadła do gustu i dzięki ich głosom zespół znalazł się w finale.

Kolejną finalistką została Katarzyna Moś. 25-latka ze Śląska, która na swoim koncie ma występy w amerykańskich klubach u boku Carmen Electry i Kelly Osbourne, po raz kolejny zachwyciła swoim głosem, jednak sam występ został skrytykowany przez jury. Adam Sztaba, „Łozo” i Elżbieta Zapendowska zgodnie przyznali, że Moś popełniła błąd w doborze repertuaru. Uczestniczka sięgnęła bowiem po utwór grupy Dżem „Czerwony jak cegła”. Mimo to widzowie docenili znakomity wokal uczestniczki i dali jej szansę występu w finale.

Oprócz Tax Free i Katarzyny Moś na scenie pojawili się także: utalentowana 9-latka Oliwia Wieczorek, 16-letni wirtuoz gitary Tomasz Madzia, metalowa grupa Empire, zabawny Ghetto Lamarre, beskidzki zespół Ustronsky oraz warszawska formacja Czessband.

Czy Waszym zdaniem Katarzyna Moś i Tax Free zasłużyli na udział w finale „Tylko Muzyka 3”?

[Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł