You Can Dance 7

„You Can Dance 7” – odcinek 6: pierwsza relacja z warsztatów w Santa Cruz

Jurorzy programu You Can Dance | fot. East News

Edyta Wajer, Natalia Zduńska, Rade „Shin Tao” Peciak oraz Paweł Porwoł – między innymi te osoby pożegnały się z dalszym udziałem w „You Can Dance”. Uczestnicy walczyli do końca, a Natalia Zduńska wzięła nawet udział w dogrywce. Niestety, jurorzy byli nieugięci i dokonali pierwszych eliminacji.

Jurorzy programu You Can Dance | fot. East News
Jurorzy programu You Can Dance | fot. East News

W szóstym odcinku „You Can Dance 7” zobaczyliśmy jak uczestnicy radzą sobie na warsztatach w Santa Cruz. Okazało się, że najgorszymi zajęciami były dla nich lekcje salsy, a wszystko przez trenera Briana, który „terroryzował” tych, którym nie najlepiej wychodziły taneczne figury.

To właśnie przez Briana jako pierwsza odpadła Edyta Wajer. Niestety, był to kolejny raz, kiedy dziewczyna nie poradziła sobie z salsą. Edyta brała udział w szóstej edycji „You Can Dance” i wtedy też salsa była jej słabym punktem i przez Briana pożegnała się z programem. Teraz miało być inaczej, ponieważ dziewczyna ćwiczyła przez cały rok. – Mogę być waszym aniołem, ale mogę być też waszym największym koszmarem, prawda Edyta ? – takimi słowami przywitał Brian dziewczynę. Edyta zestresowała się i nie szło jej zbyt dobrze. Dostała czerwoną kartkę od jurorów i odpadła.

Na zajęciach z salsy nie radziła sobie też Natalia Zduńska. Co prawda potrafiła uwodzić, kręcić biodrami i posyłać gorące spojrzenia, ale – jak uznali Brian oraz trener Big Wave – Natalia nie słyszała i nie czuła muzyki.

Z programu wyeliminowani zostali także m.in. Rade „Shin Tao” Peciak oraz Paweł Porwoł.

O miejsca w finałowej czternastce będzie teraz walczyć 23 uczestników.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł