You Can Dance 7

„You Can Dance 7” – odcinek 5: ostatnia relacja z castingu. Kto poleciał do Santa Cruz?

Jury programu You Can Dance | fot. TVN

Za nami ostatnia relacja z castingów w ramach siódmej edycji „You Can Dance”. Jury wyłoniło już wszystkie osoby, które udadzą się na warsztaty taneczne do Santa Cruz.

Jury programu You Can Dance | fot. TVN
Jury programu You Can Dance | fot. TVN

W piątym odcinku „You Can Dance 7” zobaczyliśmy występy zdeterminowanych tancerzy, którzy walczyli o ostatnią szansę na warsztaty taneczne w Santa Cruz. Walka była zaciekła, lały się pot i łzy, ale na szczęście obyło się bez krwi.

Pierwszym uczestnikiem, który podbił serca jurorów był Shin Tao, czyli Radek Peciak. Chłopak od kilku lat jest bezdomny i mieszka w studiu tanecznym. W pewnym momencie swojego życia się zagubił. Dlatego robi teraz wszystko, by polepszyć swój byt. Shin zawsze pragnął być inny, nie chciał uczestniczyć w wyścigu szczurów. Marzy wyłącznie o tańcu, który jest dla niego drugim biciem serca. Jurorzy byli zachwyceni występem Shao. Agustin Egurral otwarcie przyznał, że tancerz „jest mistrzem”, a Kinga Rusin i Michał Piróg zgodnie stwierdzili, że „jest zajenisty”. Chłopak oczywiście otrzymał bilet.

Co ciekawe, do Santa Cruz poleciała także Ania Matlewska. 16-latka wystąpiła w czwartym odcinku show i wtedy napadem histerii próbowała przekonać jurorów, że zasługuje na bilet. Cała trójka była nieugięta, więc Ania spróbowała swoich sił jeszcze raz na castingu w Warszawie. Tym razem ze wszystkich sił próbowała powstrzymać łzy i opłaciło się: Ania dostała bilet, który był przeznaczony dla chłopaka. Jurorzy zmienili zdanie i wręczyli 16-latce przepustkę do spełnienia marzeń.

W piątym odcinku nie zabrakło także smutnej i ściskającej za serce historii. Opowiedzieli ją bracia bliźniacy – Stanisław i Ernest Koratyńscy. Gdy chłopcy byli mali, to ich mama zachorowała na ciężką chorobę. Wtedy to oni musieli stać się odpowiedzialni i musieli zająć się sobą. Niestety, do Santa Cruz poleciał tylko jeden z braci – Stanisław. Ernest okazał się być zbyt słaby.

Do Santa Cruz polecieli także Karolina Dziemieszkiewicz oraz Artur Świrad.

Oto pełna lista uczestników, którzy otrzymali bilety na warsztaty taneczne:

– Radek Peciak
– Kuba Frydrychewicz
– Joanna Tuliszka
– Edyta Wajer
– Magda Jakubowska
– Jessica Ali
– Oliwia Berkowska
– Sarah Kuklinski
– Igor Leonik
– Martyna Andrzejczak
– Paweł Porwoł
– Joanna Sobczak
– Michał Przybyła
– Natalia Andersz
– Kinga Mucha
– Karolina Barańska
– Kamil Kaim
– Kamil Ignaczuk
– Bartek Wilniewicz
– Barbara Węgorzewska
– Angelika Paradowska
– Artur Golec
– Sebastian Mazur
– Marek Hylak
– Brian Poniatowski
– Magda Zwierzyńska
– Gracja Górniak
– Ania Matlewska
– Stanisław Korotyński
– Artur Świrad
– Karolina Dziemieszkiewicz
– Natalia Zduńska
– Paweł Hołderny
– Mateusz Sobecko
– Wojciech Koper
– Joanna Zwierzyńska

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł