Kuchenne rewolucje

Będzie nowy program z Magdą Gessler: „Hell’s Kitchen” trafi do Polski

Magda Gessler | fot. gwiazdy.com.pl

Sukces programu „Kuchenne rewolucje” sprawił, że stacja TVN postanowiła zrealizować drugi program z udziałem Magdy Gessler. Tym razem kanał planuje sprowadzić na polski rynek popularny za granicą format „Hell’s Kitchen”.

Magda Gessler | fot. gwiazdy.com.pl
Magda Gessler | fot. gwiazdy.com.pl

Od pięciu sezonów Magda Gessler z powodzeniem jest gwiazdą programu „Kuchenne rewolucje” („Kitchen Nightmares”), w którym ratuje podupadające restauracje. Sukces show zachęcił stację TVN do produkcji kolejnego formatu, którego gospodarzem zostanie znana restauratorka.

Już jesienią na antenie TVN zagości polska wersja reality show „Hell’s Kitchen” („Piekielna kuchnia”), w którym grupa śmiałków przez kilka tygodni będzie prowadzić restaurację o nazwie Piekielna Kuchnia. Najgorsi kandydaci będą stopniowo eliminowani z gry. Wśród zawodników znajdą się osoby z różnym doświadczeniem kulinarnym: od smażenia hamburgerów, przez gotowanie dla kilkorga własnych dzieci, po sukcesy w grillowych przyjęciach.

Zwycięzca widowiska stanie się właścicielem własnej restauracji. Wybierze go sama Magda Gessler.

Widowisko „Hell’s Kitchen” narodziło się w Wielkiej Brytanii, gdzie format doczekał się 4 edycji w latach 2004-2009. Od 2005 roku Amerykanie realizują własną wersję programu, w którym gospodarzem jest kontrowersyjny kucharz Gordon Ramsay. W Stanach Zjednoczonych reality show doczekał się już 9 edycji, a premiera kolejnego sezonu zaplanowana jest na 29 maja tego roku w stacji FOX.

A czy Wy będziecie oglądać nowy program z Magdą Gessler?

Dodano 02.04.2012:
Powyższy artykuł stanowi żart primaaprilisowy
Poprzedni artykułNastępny artykuł