Dwa Światy

Co dalej z powtórkową emisją „Dwóch Światów”?

Kompleks mieszkalny, w którym przed laty realizowano popularne reality shows, stanie się przedszkolem | fot. Polsat

Niedawno pisaliśmy, że nowo powstająca stacja ATM Rozrywka TV planuje reemisję reality show „Dwa Światy”, który 11 lat temu było można oglądać na antenie Polsatu. Program był wtedy konkurencją dla pierwszej edycji „Big Brothera” w TVN. Pojawiły się nowe informacje na temat powtórek widowiska.

Uczestnicy reality show Dwa Światy | fot. Polsat
Uczestnicy reality show Dwa Światy | fot. Polsat

Jak mówi pracownik stacji ATM Rozrywka TV, wciąż trwają rozmowy z Polsatem na temat reemisji „Dwóch Światów”. Czy zatem jest niemal pewne, że powtórkowa emisja programu dojdzie do skutku? – Pracujemy nad tym i wszystko wskazuje na to, że tak – zapewnia przedstawiciel kanału.

Obecnie rozważane jest, by każdego dnia w godzinach 22:00-23:00 stacja ATM Rozrywka TV transmitowała pasmo reality show. Na pierwszy ogień mają pójść archiwalne programy produkowane dla Polsatu i TV4. W planach jest emisja „Dwóch Światów”, „Amazonek”, „Gladiatorów”, „Łysych i blondynek” czy „Baru”. Nie jest też wykluczona emisja zagranicznych formatów.

– Na razie mamy zamiar eksploatować polskie programy, produkowane przez nas dla różnych stacji. Ale w planach są także programy reality z USA czy Wielkiej Brytanii. „Big Brother” też jest rozważany. Mamy stały kontakt z Endemolem, więc… zobaczymy – mówi przedstawiciel stacji.

Przypomnijmy, że jeśli powtórkowa emisja „Dwóch Światów spotka się z pozytywnym przyjęciem wśród widzów, bardzo możliwe, że Polacy doczekają się drugiej edycji reality show.

Oficjalny start ATM Rozrywka TV przewidziany jest na 31 maja. Obecnie trwają testowe emisje kanału.

Poprzedni artykułNastępny artykuł