Tylko Muzyka 03

„Tylko Muzyka 3” – odcinek 2: NPWM i Michał Kuczyński zachwycili publiczność

Jury programu Tylko Muzyka | fot. Polsat

Za nami kolejna relacja z castingów w programie „Tylko Muzyka”. Tym razem jurorów oraz zgromadzoną w studio publiczność zachwycił Michał Kuczyński i hip-hopowy zespół Najlepszy Przekaz w Mieście.

Jury programu Tylko Muzyka | fot. Polsat
Jury programu Tylko Muzyka | fot. Polsat

Jak podkreślają twórcy oraz jurorzy „Must be the Music”, ten program stworzony został z myślą o wykonawcach wszystkich stylów i gatunków muzycznych. Dotychczas jednak niewiele zespołów hip-hopowych decydowało się wziąć udział w tak komercyjnym show. Szlaki muzykom tego gatunku postanowił przetrzeć pochodzący z Mławy zespół Najlepszy Przekaz w Mieście, którego występ został bardzo dobrze oceniony przez jury i wzbudził prawdziwy zachwyt publiczności. Po emisji odcinka, na facebookowej stronie programu posypały się liczne słowa uznania i wyrazy sympatii dla NPWM.

Wykonawcą prezentującym skrajnie odmienny gatunek muzyczny, ale nie mniejszy talent, był Michał Kuczyński. Wykonał on utwór „Feeling Good” z musicalu „The Roar of the Greasepaint – The Smell of the Crowd”, który śpiewany był przez wielu artystów, ale szeroka publiczność kojarzy go głównie z wykonania Michaela Buble. Michał zachwycił jurorów, a publiczność zgotowała mu owacje na stojąco.

[Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł