X Factor 2

„X Factor 2” – odcinek 1: relacja z castingu

Jury programu X Factor | fot .TVN

Pierwszy odcinek drugiej edycji „X Factor” za nami. W sobotę, 3 marca, stacja TVN wyemitowała premierowy odcinek drugiego sezonu popularnego show. Na scenie podziwialiśmy 10 występów i dwa z nich nie przypadły jurorom do gustu. Po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć, jak w roli jurorki radzi sobie Tatiana Okupnik, która wzruszyła się do łez.

Jury programu X Factor | fot .TVN
Jury programu X Factor | fot .TVN

Co działo się w pierwszym odcinku „X Factor”? Włoch Thomas Grotto „rzucił na serca jurorów gorącą mozzarellę”. Duet Twoja Stara Soundsystem zaskoczył swoją własną wersją utworu „No One” Alicii Keys, który Jarosław Kuźniar określił jednym słowem: „zajebiste”.

Z kolei Asia Asteja Dec zaszokowała wszystkich niesamowicie „czarnym” głosem. Nie zabrakło również prawdziwego showmana – Leszka Wiklaka, który brawurowo wykonał utwór „I Feel Good”, tańczył wokół jurorskiego stołu, a nawet się na nim położył.

W pierwszym odcinku pojawiły się także łzy – Tatiana Okupnik wzruszyła się podczas utworu „Bo tutaj jest jak jest” wykonanego przez Wojciecha Kurowskiego. Mimo że Wojciech miał przyklejony tekst piosenki do ręki, to i tak podbił serca jurorów.

Do kolejnego etapu przeszli Thomas Grotto, Asia Asteja Dec, Cezary Klimczak, Anna Antonik, Piotr Zioła, zespół Soul City, Ewelina Lisowska i Wojciech Kurowski.

W następnym etapie show nie zobaczymy duetu Twoja Stara Soundsystem oraz Leszka Wiklaka.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł