Renowacje, The X Factor

„X Factorowa” rzeź: prowadzący i dwójka jurorów wyrzuceni z programu

Jurorzy amerykańskiej edycji The X Factor | fot. FOX

Spore zmiany czekają widzów w drugiej edycji amerykańskiego „The X Factor”. Wczoraj gruchnęła szokująca wiadomość, że Steve Jones stracił posadę gospodarza widowiska, a wraz z nim z programem pożegnało się aż dwóch jurorów.

Byli jurorzy amerykańskiej edycji The X Factor | fot. FOX
Byli jurorzy amerykańskiej edycji The X Factor | fot. FOX

To pewne: Steve Jones nie poprowadzi drugiej edycji amerykańskiego „The X Factor”, a Nicole Scherzinger i Paula Abdul nie zasiądą więcej na jurorskim stołku. Te sensacyjne doniesienia zszokowały wczoraj Amerykanów.

Według informacji zza kulis telewizja FOX i produkcja nie była zadowolona ze sposobu w jaki Jones prowadził program. W roli jurorki nie sprawdziła się też Nicole Scherzinger. W drugiej odsłonie show nie zobaczymy również Pauli Abdul. Dwa niezależne źródła informacji potwierdziły, że w poniedziałek Abdul dowiedziała się o podjętej przez zarząd decyzji.

Nie wiadomo jeszcze, kogo Simon Cowell – producent wykonawczy widowiska, który wraz z L.A. Reidem pozostanie na stanowisku oceniającego – zatrudni na stanowisku jurorów.

Po tym jak jesienią zeszłego roku pierwsza edycja „The X Factor” odniosła sporą porażkę w starciu z konkurencyjnymi programami, wygląda na to, że Cowell stara się ratować widowisko przez drastyczne zmiany. – Simon chce poprowadzić program w nowym kierunku – zdradza anonimowy informator.

A co wy sądzicie o zmianach w amerykańskim „The X Factor”?

Poprzedni artykułNastępny artykuł