Big Brother, Idol

Uczestnik „Idola” aresztowany po bójce z chłopakiem, zwycięzcą fińskiego „Big Brothera”

Adam Lambert i Sauli Koskinen | fot. Jason Merritt

Adam Lambert, zdobywca drugiego miejsca w ósmej edycji „American Idol”, został aresztowany w czwartek, po tym jak wdał się w bójkę ze swoim chłopakiem – zwycięzcą trzeciej edycji fińskiego „Big Brothera”.

Adam Lambert i Sauli Koskinen | fot. Jason Merritt
Adam Lambert i Sauli Koskinen | fot. Jason Merritt

Znany z „American Idol” gwiazdor wybrał się na wakacje do Finlandii – kraju, z którego pochodzi jego chłopak Sauli Koskinen. Lambert i Koskinen spotykają się od roku. W Helsinkach wdali się w awanturę w gejowskim barze Don’t Tell Mama (Nie mów mamie) – donosi The Hollywood Reporter.

Obaj panowie zostali usunięci z klubu. Na zewnątrz baru doszło między nimi do bójki. Szybko sprawą zajęła się policja, która schwytała Lamberta i Koskinena i osadziła ich w areszcie.

Panowie zostali zwolnieni po kilku godzinach. Piosenkarzowi mogą zostać postawione cztery zarzuty o fizyczną napaść. Według nowych informacji Lambert uderzył również fińską modelkę Sofię Ruusilę, która próbowała rozdzielić walczącą parę.

Adam Lambert w 2009 roku brał udział w ósmej edycji „American Idol”, w której zasłynął niezwykłym głosem, prowokującym image’em i kontrowersyjnymi zachowaniami na scenie (m.in. symulowaniem aktu seksualnego). Po zakończeniu show ogłosił, że jest gejem. Obecnie szykuje się do wydania swojej drugiej płyty pt. „Trespassing”.

Sauli Koskinen jest zwycięzcą trzeciej edycji fińskiego „Big Brothera”, realizowanej w 2007 roku. Od tego czasu kontynuuje swoją przygodę ze światem mediów.

Poprzedni artykułNastępny artykuł