The Voice of Poland

„The Voice” – odcinek 14: znamy wszystkich finalistów!

Jurorzy programu The Voice | fot. TVP2

Już tylko czwórka wykonawców pozostała w walce o tytuł „The Voice of Poland”. Po emocjonującej półfinałowej rozgrywce każdy z trenerów musiał pożegnać jednego uczestnika.

Jurorzy programu The Voice | fot. TVP2
Jurorzy programu The Voice | fot. TVP2

Wykonawcy walczący we wczorajszym półfinale zaprezentowali się nie tylko w solowych wykonaniach, ale także w duetach. Dwoje wykonawców z każdej drużyny było ocenianych przez widzów oraz swojego trenera. Procenty SMS-owych głosów przeliczone zostały na punkty (1 proc. = 1 pkt). Trener miał do dyspozycji 100 punktów, które musiał rozdzielić między dwójkę swoich podopiecznych.

Sceniczne pary stworzyli uczestnicy z tych samych zespołów. Aleksandra Galewska i Piotr Niesłuchowski z drużyny Ani Dąbrowskiej wykonali „I Got you Babe”. Zespół Andrzeja Piasecznego reprezentowali Rafał Brzozowski i Antek Smykiewicz, którzy razem zaśpiewali „Dude Looks Like a Lady”. Kayah wybrała dla swoich podopiecznych – Filipa Moniuszki i Mateusza Krautwursta – utwór „This Love”. Z drużyny „Nergala” przed publicznością zaprezentowali się Monika Urlik i Damian Ukeje, którzy zaśpiewali „Light My Fire”.

Ania Dąbrowska przeznaczyła 60 punktów dla Piotra Niesłuchowskiego i 40 punktów dla Aleksandry Galewskiej. Po przeliczeniu głosów widzów otrzymaliśmy wynik 108 : 92 dla Piotra, który awansował do finału.
Z kolei Andrzej Piaseczny przyznał 35 punktów Rafałowi Brzozowskiemu i 65 punktów Antkowi Smykiewiczowi. Razem z głosami publiczności wynik wyniósł 84 : 116 dla Antka.
Kayah zdecydowała przyznać po 50 punktów Filipowi Moniuszce i Mateuszowi Krautwurstowi. Głosy widzów zdecydowały o ostatecznym wyniku 95 : 105 dla Mateusza.
„Nargal” przeznaczył 60 punktów dla Damiana Ukeje i 40 punktów dla Moniki Urlik. Ostateczny werdykt to 115 : 85 punktów dla Damiana.

W sobotę, 10 grudnia na antenie TVP2 wyemitowany zostanie finał polskiej edycji „The Voice”. O zwycięstwo walczyć będą Piotr Niesłuchowski, Antoni Smykiewicz, Mateusz Krautwurst i Damian Ukeje.

[TVP]

Poprzedni artykułNastępny artykuł