Taniec z Gwiazdami 13

„Taniec z Gwiazdami 13”: Kasia Zielinska i Rafał Maserak wyeliminowani. Ariunbaatar, Kuszewski i Marczuk w półfinale

Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak | fot. newspix.pl

W jedenastym odcinku „Tańca z Gwiazdami” gwiazdy walczyły o udział w półfinale. Każda z par zaprezentowała po dwa tańce.

Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak | fot. newspix.pl
Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak | fot. newspix.pl

Jako pierwsza wystąpiła Weronika Marczuk z Janem Klimentem. – Na luzie i bez nadęcia. Pokazaliście prawdziwego quickstepa – skomentował Piotr Galiński. Taniec ten oceniono na 33 punkty.

Pasodoble zatańczyli Bilguun Ariunbaatarowi i Janja Lesar. – Byłeś taki nie do końca wygrany w tym pasodoble. Wolę cię w tańcach standardowych – mówił Galiński. Parze przyznano 31 punktów.

Kolejny taniec wykonał Kacper Kuszewski wraz z Anią Głogowską. – To bardzo trudny taniec. Facet musi się spinać, żeby nie być śmiesznym i tu się to udało – ocenił Janusz Józefowicz. Ich quickstep zdobył 38 punktów.

Następnie na parkiecie zatańczyła Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. – Pięknie ruszałaś swoimi częściami ciała – oceniła Jolanta Fraszyńska. Para zdobyła 33 punkty.

W drugiej części programu gwiazdy zaprezentowały taniec wykonywany wcześniej, ale w nowej choreografii.

Marczuk i Kliment zatańczyli salsę. – Ja bardzo się cieszę, że te cztery konkretne pary są w ćwierćfinale – zaczęła Iwona Szymańska-Pavlović. – Widać jak zrobiliście postępy. Ta salsa była dużo lepsza niż wcześniejsza – dodała.

Później zobaczyliśmy walca angielskiego Bilguuna i Janji. – Doczekałem się. Jestem nagrodzony tym czekaniem. Jak żyję, to tak pięknego walca jeszcze nie widziałam z tym programie – zachwycał się Galiński. – To najpiękniejszy walc tej edycji – dodał Janusz Józefowicz. Para zdobyła maksymalną ocenę od jury – 40 punktów.

Kolejne pasodoble zatańczyli Kacper i Anna. – Zostałam zgnieciona waszą energią, tym pasodoble. To, co zobaczyłam tutaj, było the best – oceniła Fraszyńska. Taniec oceniono na 37 punktów.

Na koniec tango zatańczyła Kasia z Rafałem. – Tango to jest twój taniec. Zaskoczyło mnie wstawienie do choreografii kroków z foxtrota. Fajny pomysł – powiedziała Czarna Mamba. Taniec oceniono na 36 punktów.

Po zsumowaniu głosów od widzów i jury okazało się, że najsłabiej wypadła para numer 14 – Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. To oni musieli pożegnać się z dalszym udziałem w show.

Za tydzień w półfinale zmierzą się Bilguun Ariunbaatar, Kacper Kuszewski i Weronika Marczuk.

[Plejada.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł