Mam Talent! 4

„Mam Talent! 4” – odcinek 11: Piotr Karpienia i Sound’n’Grace w finale

Uczestnicy czwartego półfinału czwartej edycji Mam Talent | fot. TVN

Za nami czwarty półfinałowy odcinek „Mam Talent!”. Jury w składzie Agnieszka Chylińska, Robert Kozyra i Małgorzata Foremniak, wraz z głosującymi telewidzami, wybierało spośród ósemki uczestników dwójkę, która wystąpi w finale.

Uczestnicy czwartego półfinału czwartej edycji Mam Talent | fot. TVN
Uczestnicy czwartego półfinału czwartej edycji Mam Talent | fot. TVN

Po trzech półfinałowych odcinkach na żywo poznaliśmy sześciu finalistów: wokalistkę Annę Dudek, dziewczyny z akrobatycznego duetu Mira Art, śpiewaczkę-saksofonistkę Lenę Romul i gitarzystę Olafa Bressę, piosenkarkę Martę Podulkę i Tomasza Piotrowskiego.

W czwartym odcinku na żywo, telewidzowie wybrali kolejne osoby spośród następnej ósemki. Na scenie zaprezentowali się: Siemianowicka Orkiestra Rozrywkowa, Jessica Anna Nowak, Tomasz Nieradzik, Natalia Baj, Black Devils, Sound’n’Grace, Jasirah i Shadija i Piotr Karpienia.

Chór gospelowy Sound’n’Grace zagrał cover utworu One Republic „Apologise”. – Jesteście najlepszym chórem w Polsce. chciałbym was zobaczyć finale – podsumował Kozyra. Podobnego zdania była Chylińska: – Jesteście mistrzami świata.

Z kolei inżynier budowlany Piotr Karpienia zaśpiewał „Desire” zespołu U2. – To był megaprofesjonaly występ. Pokazałeś ogień, masz charakter, dobrze śpiewasz w kraju, w którym tak niewielu facetów dobrze śpiewa – stwierdził Kozyra. – Dziękuję ci za to, że stanąłeś na tej scenie i pokazałeś swoja wielkość i charyzmę. Tak bardzo bałem się, że będą pióra i cekiny – skomentowała Foremniak, dogryzając Michałowi Szpakowi. – Jestem twoją fanką. W sobie wokalistów, których bardziej interesuje kolor lakieru do paznokci, jesteś klasycznym męskim wokalem! – powiedziała z kolei Chylińska.

Na koniec przyszedł czas na ogłoszenie decyzji wieczoru. Najwięcej głosów widzów zdobył Piotr Karpienia, który automatycznie przeszedł do finału. Na drugim i trzecim miejscu uplasowali się Sound’n’Grace i Natalia Baj. Jurorzy zdecydowali, że w finale zobaczymy grupę Sound’n’Grace.

Poprzedni artykułNastępny artykuł