X Factor 2

Druga edycja „X Factor” bez Mai Sablewskiej?

Maja Sablewska | fot. KAPiF

Jak informuje „Fakt”, szefostwo stacji TVN właśnie podjęło decyzję, że nie będzie przedłużać współpracy z Mają Sablewską na zasiadanie w jury drugiej edycji „X Factor”.

Maja Sablewska | fot. KAPiF
Maja Sablewska | fot. KAPiF

Jednym z głównych powodów, dla których zrezygnowano z Sablewskiej, był ponoć jej ostry zatarg z innym jurorem programu, Kubą Wojewódzkim. Dziennikarz jest jedną z największych gwiazd TVN, a przy tym zdecydowanym przeciwnikiem Mai. Ich słowne potyczki, a niekiedy wręcz otwarte kłótnie podczas programów na żywo doprowadziły do tego, że zamiast o uczestnikach, więcej mówiło się o ich wzajemnej niechęci. Podobno Wojewódzki stwierdził, że nie wyobraża sobie współpracy z Sablewską przy kolejnych edycjach. Z kolei Sablewska nie miała ochoty za wszelką cenę zabiegać o utrzymanie jurorskiego fotela.

Jak twierdzi tabloid, telewizja szuka obecnie wyrazistej i ciekawej postaci, która wniesie ze sobą do „X Factora” nie tylko emocje, ale i dużą wiedzę merytoryczną. Na giełdzie nazwisk pojawi się m.in. „Nergal”, z którym prawdopodobnie TVP nie przedłuży umowy na następną edycję „The Voice of Poland”. Mówi się także o Dodzie i Edycie Górniak, które znakomicie sprawdziły się w roli jurorek w programach muzycznych.

A Wy kogo chcielibyście widzieć na miejscu Sablewskiej?

Poprzedni artykułNastępny artykuł